İl Müdürümüz


                                                                                                     ÖZGEÇMİŞ
 
                1965 yılında Kütahya' da doğdu. İlköğrenimine Çanakkale’ de başladı. 1983 yılında Kütahya Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye bölümünden mezun oldu. Üniversite öğrenimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı.
                Askerliğini 227. dönem Asteğmen olarak, Milli Savunma Bakanlığı Ankara İnşaat Emlak Daire Başkanlığı' nda yaptı. Ekim 1993' de Dumlupınar Üniversitesi' nde araştırma görevlisi olarak işe başladı ve bu arada Hidrolik Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.
              1997 yılı itibariyle Denizli Türk Telekom Müdürlüğü' nde göreve başladı. Denizli Türk Telekom Müdürlüğü' nde Başmühendis olarak idarecilik görevinde bulundu. Türk Telekom'un özelleştirilmesinden sonra Özelleştirme İdaresi tarafından Denizli Servergazi Devlet Hastanesi' ne Kontrol Mühendisi olarak atandı. Akabinde Denizli İl Özel İdaresi' ndeki yeni oluşumdan dolayı ihtiyaca binaen Denizli İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği' ne geçici olarak görevlendirildi ve 27 Mart 2014 seçimlerine kadar Denizli İl Özel İdaresi' nde çalışmaya devam etti. Denizli’nin büyükşehir olması ve il özel idaresinin kapanmasından dolayı kadrosunun bulunduğu Denizli Servergazi Hastanesi' ne geri döndü.
                28.11.2016 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Denizli Ticaret İl Müdürlüğü' ne vekâleten görevlendirildi ve halen görevine devam etmektedir.
                Evli ve 2 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.
 
 
                                                                                                                                             Süleyman Yener PEKTAŞ
                                                                                                                                                Ticaret İl Müdür V.


Adres: Enverpaşa cad. Özel İdare İşhanı Kat:6 20150 DENİZLİ 
Tel: (0258)2618868 - 8898 - 8891